Deutschlands größte Spendenplattform

Bitte aktualisiere deinen Browser

Wir wollen die Welt mit dir zusammen besser machen. Dafür brauchen wir einen Browser, der aktuelle Internet-Technologien unterstützt. Leider ist dein Browser veraltet und kann betterplace.org nur fehlerhaft darstellen.

So einfach geht das Update: Bitte besuche browsehappy.com und wähle einen der modernen Browser, die dort vorgestellt werden.

Viele Grüße aus Berlin, dein betterplace.org-Team

ADD – Atatürkçü Düşünce Derneği Nürnberg

wird verwaltet von A. Çokbudak

Über uns

Dernek, Türkiye Cumhuriyeti´nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü, O'nun devrimlerini ve ilkelerini Federal Almanya´da tanıtmak için, kültürel, sosyal ve bilimsel çalışmalar yapar.

Dernek, dil, irk, din ve inanç ayrımı yapmadan, Birleşmiş Milletler Örgütünün sözleşmesinde belirlediği "Devletlerin Bağımsızlığı" ilkesini ve bu doğrultudaki dünya barışını ve toplumlar arası dostane iliksileri destekler.

Dernek, Atatürkçü Düşünce'yi gençlere ulaştırmayı kendisine bir görev sayar, üyelerini kültürel, bilimsel çalışmalara yöneltir ve spor etkinliklerini destekler.

Dernek, Atatürkçü Düşünce'yi benimsemiş her türlü kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafede, tarafsız din, ve irk ayrımı yaparak, siyasi çıkar peşinde kosan, gizli ya da açıktan Atatürk ve ilkelerine karşı faaliyetlerde bulunanlar karşısında taraftır ve yasal zemin içerisinde bunlarla mücadeleyi kendisine görev sayar.

Kontakt

Wirthstr. 44
90459
Nürnberg
Deutschland